fbpx

Mis on coaching?

Enesearengu treening ehk coaching on võimas meetod, mis aitab sul leida oma potentsiaali ja saavutada isikliku arengu eesmärke elus ja karjääris. Koos arengutreeneriga luuakse strateegiad ja tegevuskava edu suurendamiseks. See toetav protsess aitab välja selgitada eesmärke, tuvastada takistusi ning liikuda tulevikku suunatud teed mööda.

Mis on NLP coaching?

NLP ehk neurolingvistilise programmeerimise metoodikatel põhinev arengutreening pakub süstemaatilist ja terviklikku viisi, et kindlaks teha sinu mõtte-, keele- ja käitumismustreid.

NLP metoodikate abil välja selgitatud mittetoetavaid mustrid on võimalik ümberraamistada ning asendada edasiviivate mõtteviiside ja käitumisstrateegiatega.

Klientide tagasiside ja rahulolu

Mulle väga meeldis Janita põhjalik ettevalmistus igaks kohtumiseks, suurepärane kuulamioskus ja süsteemsus ning imeline oskus juhendada erinevaid tehnikaid ja harjutusi. Janita jagas oma kogemusi ja õppetunde väga mõnusas tasakaalus – andes mulle aeg-ajalt oma näidete abil tuge ja eeskuju, kuid keskendudes iga kord minu oskustepagasi suurendamisele.

See töötas – mitu kuud peale meie viimast kohtumist kasutan igapäevaselt mitmeid õpitud tehnikaid ja põhimõtteid, keskendun enda värskendatud eesmärkidele ja püsin läbipõlemisredelil mitu pulka allpool.

Janika Mõru

virtuaalne assistent ja koolitaja

Janita on põhjalik ja õppijatest lähtuv. Ta peab oluliseks, et me ei veedaks mitte ainult mõnusalt aega, vaid et kohtumisel või koolitusel oleks ka tulemus ja õppimine. Tema rõõmsameelsus ja entusiasm on nakkavad ning aitavad suurepäraselt luua turvalise ja mõnusa õpikeskkonna.

Helena Heidemann

õpidisainer

Koos jõuab kiiremini edasi. Hea, et on väga praktiline, mitte ei keskendu teooriale.

Anonüümne

Janita on mind juhendanud mitu korda. Tal on tugev teoreetiline taust ja põhjalik praktika. Inimesena sõbralik, entusiastlik ja avatud, kerge ja meeldiv suhelda.

Siiri

Arengutreener aitab kiiremini õiges suunas liikuda

Leiame koos parimad lähenemised isiklike ja professionaalsete eesmärkide saavutamiseks.

  • Professionaalne coaching
  • Individuaalsed arenguplaanid
  • Põhjalik elumuutuste kavandamine
  • Jätkusuutlik arengupartnerlus
  • Usaldusväärne juhendamine